Marketing Sieciowy jest biznesem, w którym masz możliwość zarabiania więcej niż w standardowej pracy. Marketing Sieciowy staje się coraz bardziej popularny, lecz jest jeszcze bardzo dużo ludzi, którzy starają się omijać ten typ biznesu jak ognia.

Powodem jest tego, że ludzie są nauczeni tego, że trzeba pracować 8-10 godzin dziennie przez kolejne 50 lat, aby w końcu dostać emeryturę i spokojnie czekać na śmierć. Więc kiedy słyszą o marketingu sieciowym i o możliwościach i kożyściach, jakie ten biznes może przynieść wyobrażają sobie siedzenie 30 min przed komputerem dziennie i zarabianie 10 tyś. na miesiąc. Pięknie to wygląda, lecz dla osoby niedoinformowanej oczywiście pierwsza myśl, która przyjdzie do głowy to “Oszustwo! Daj mi spokój!

Prawdą jest, że marketing sieciowy jest takim samym biznesem jak każdy inny biznes, czyli trzeba pracować przynajmniej na początku przez kilka pierwszych lat. Ludzie, którzy zaczynają biznes w marketingu sieciowym z myślą “dziś się zapiszę to jutro zarobię pierwsze 3 tysiące złotych” rezygnują z powodu braku rezultatów i zaczynają nagłaśniać, że ta i owa firma to oszustwo.

Skoro czytasz ten post mogę założyć, że już prowadzić marketing sieciowy biznes. Poniżej możesz znaleźć 3 sekrety, które pomogą Ci osiągnąć wspaniałe rezultaty w twoim biznesie.

Marketing Sieciowy – Sekret 1: Przygotuj się do walki

Marketing Sieciowy to nie jest łatwy biznes, jest zdecydowanie warty wszelkich zmagań, lecz nie jest to praca gdzie pracujesz od 8 do 17 bez większych problemów, może czasem pokłócisz się z kolegą czy z koleżanką w pracy.
Budując ten biznes spotkasz wielu ludzi, którzy będą Cię próbowali namówić na to, żebyś zrezygnował. Oczywiście bliscy Ci ludzie jak znajomi czy rodzina, mają wspaniałe intencje i nie chcą, żebyś został skrzywdzony. Lecz nieważne czy to bliska rodzina, czy obcy na jakimś portalu społecznościowym zawsze będą się pojawiali ludzie, którzy będą się z ciebie naśmiewać, którzy będą wrzucać Ci negatywne komentarze itd. itp.
Zastanów się, dlaczego zaciąłeś / zaczęłaś ten biznes. Skup się na twojej wizji. Nie jest ważne co inni myślą, ponieważ nikt nie ma dokładnie takiej samej wizji jak ty. Jednym jest wygodnie żyć w spokoju za 1000zł miesięcznie, ale skoro jesteś w marketingu sieciowym podejrzewam, że masz dużo większe cele niż praca od 8 do 17 za 1000zł miesięcznie. Więc przygotuj się, ponieważ droga nie jest krótka i ma dużo dołów i kolce. Jeśli uda ci się przez to przejść dojdziesz do plaży gdzie ludzie Ci będą gratulować a ty zaczniesz wypoczywać i robić rzeczy, które chcesz robić.

Marketing Sieciowy – Sekret 2: Przestań marzyć o pieniądzach z nieba

Marketing Sieciowy to biznes, dzięki któremu możesz mieć więcej czasu oraz pieniędzy, ale przed osiągnięciem wolności musisz pracować. W przeciwieństwie do regularnej pracy gdzie musisz pracować cały czas przez 50 lat w marketingu sieciowym możesz pracować zawzięcie przez pierwsze 3 – 5 lat, a potem pracować coraz mniej, lecz zarabiać coraz więcej. Niestety, wiele ludzi nie jest gotowych na krótko terminową pracę bez większych rezultatów. Ludzie są przyzwyczajeni do otrzymywania pensji na koniec miesiąca. Wiele ludzi uważa, że marketing sieciowy to zabawa czy obijanie się. Prawda jest taka, że przez pierwsze kilka lat musisz pracować dużo więcej niż w zwykłej pracy, jeśli chcesz traktować marketing sieciowy jako hobby czy zabawę to otrzymasz niewielkie rezultaty, więc jeśli twoim celem jest szybkie wzbogacenie się to nie jesteś jeszcze gotowy / gotowa na marketing sieciowy.

Marketing Sieciowy – Sekret 3: Nie jesteś sam

Świetnie mieć wizję i marzenia, które chcesz osiągnąć. Twoja wizja powinna cię przyciągać i pomagać Ci przejść przez góry. Jednak kiedy zaczniesz budować swój team, musisz stworzyć i skupić wizje na twoim zespole. Oczywiście nie możesz zapomnieć o swoich osobistych marzeniach czy wizji, lecz kiedy zaczniesz budować swój zespół musisz stworzyć Team Vision. Każda osoba w twoim zespole ma inne cele i marzenia, dlatego ważne jest, aby stworzyć wizję zespołu, dzięki której będziesz mógł / mogła pokierować i motywować twój zespół.
Pamiętaj również, że twój zespół ma różne problemy i zmagają się z różnymi przeszkodami. Ty jako leader zespołu powinieneś / powinnaś starać się rozwiązać ich problemy. Oczywiście nie sugeruję spędzanie po 2 godziny z każdym na rozmowie o ich problemach i trudnościach, ponieważ kiedy twój zespół będzie liczył 100 czy 10 tyś osób jest to nie wykonalne. Dlatego warto pisać bloga czy stworzyć grupę na Facebooku, czy swojej własnej stronie gdzie możesz odpowiedzieć na często zadawane pytania poprzez wideo, czy post. Kiedy ktoś zwróci się do ciebie z pytaniem, zamiast spędzać 2 godziny na wyjaśnianiu wszystkiego możesz po prostu wysłać link do wideo czy blog posta, który odpowie im na dane pytanie.

Ważną rzeczą jest również uczenie twojego zespołu jak uczyć innych. Mój mentor i przyjaciel Ray Higdon zawsze mówi “Teach to Teach so you could go to the beach”. Więc jeśli zaczniesz uczyć twój zespół jak uczyć pozostałych wtedy ty będziesz miał / miała więcej czasu dla siebie i na naukę nowych rzeczy, które pomogą ci osiągnąć sukces.

Życzę Ci wspaniałego dnia!

Kamil Migas

3 Powerful Recruiting Tips - Kamil Migas Blog For Business and Personal Development

 

Email: Click To Contact
Skype: Kamil.migas.smg
Facebook: Business_Page
Twitter: Business_Page
Linkedin: Linkedin_Profile

 

 

 Jeśli lubisz “Marketing Sieciowy – 3 Sekrety Na Solidny Biznes” post,
udostępnij go innym osobom wybierając platformę na której jesteś aktywny/a.
Dzięki Wielkie!

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • I was very pleased to find this web-site.I wanted to thanks for your time for this wonderful read!! I definitely enjoying every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you blog post.